facebookscroll
Zapraszamy do naszych salonów w Gdańsku
sprawdź
Zarezerwuj wizytę on-line
rejestracja
Pierwsze strzyżenie Wizyta adaptacyjna
sprawdź

Pierwszy Pakiet

10% taniej

ZAREZERWUJ TERAZ

Dla stałych Klientów

6 PAKIET GRATIS

DOŁĄCZ JUŻ TERAZ

happy dog

Happy Dog powstał w 2010 roku. Od tego czasu nieprzerwanie pracujemy, rozwijamy się, szkolimy i szlifujemy swoje umiejętności.

 

Mamy wieloletnie doświadczenie zarówno w strzyżeniu i pielęgnacji psów, jak i w opiece nad nimi gdyż sami mamy ukochane czworonogi.

 

Aktualnie korzystamy z dwóch salonów, które dysponują specjalnie przygotowanymi stanowiskami zapewniającymi komfort w trakcie wykonywania usług. Salony dysponują również bezpiecznymi kąpieliskami, w którym możemy komfortowo wykąpać każdej wielkości psa.

więcej

Pracujemy wyłącznie na sprzęcie renomowanych firm groomerskich. Dbając o bezpieczeństwo używamy środków do dezynfekcji oraz sterylizatora.

Usługi

Zapewniamy kompleksowe usługi dla wybranych ras w ramach PAKIETÓW. Zakres usług dobieramy indywidualnie w zależności od życzenia właściciela i rasy psa.

 

Dla Państwa wygody opracowaliśmy 4 Pakiety, które pozwalają na łatwy wybór odpowiedniego zestawu zabiegów według Państwa potrzeb: Pakiet CLASSIC jako podstawową pielęgnację, Pakiet COMFORT rozszerzony o przyjemnie pachnącą odżywkę ułatwiającą czesanie, Pakiet MAX uwzględniający likwidację wszystkich kołtunków oraz Pakiet MODEL o najwyższej jakości dla najbardziej wymagających.

 

  • Pakiet COMFORT

  • Trymowanie

  • Pakiet CLASSIC
  • Pakiet MODEL

  • PROGRAM 5+1
    6 Pakiet Gratis
  • Pakiet MAX

Zadbany Pies

           to

Szczęśliwy Pies

Cennik

Proponujemy Państwu skorzystanie z oferowanych przez nas PAKIETÓW usług. Pakiety zostały opracowane indywidualnie dla każdej z ras. Dotychczasowi uczestnicy PROGRAMU 5+1 mogą korzystać z PAKIETU 5+1 CLASSIC do 6tej wizyty.

Poniższe ceny obowiązują od 01.12.2018.
zobacz cennik

Kontakt

sep
Gdańsk Południe
sep
Gdańsk Morena
sep