JACK RUSSELL TERRIER

Jack Russell Terrier

Jack Russel Terrier to popularny przedstawiciel psów szorstkowłosych odwiedzających salon pielęnacji psów Happy Dog.

 

Oferujemy trymowanie jack russell terierów w połączeniu z kąpielą oczyszczającą oraz pełnym pakietem niezbędnych czynności kosmetycznych jak czyszczenie uszu i skracanie pazurków.

 

Trymowanie jack russel terierów jest zabiegiem wykonywanym nie tylko ze względu na gubienie włosa przez psa w domu, mającym na celu wyeliminowanie tego problemu na około 2 miesiące. Trymowanie jack russell teriera jest przede wszystkim wymaganym zabiegiem ułatwiającym psu zachowanie zdrowia i odpowiedniej kondycji włosa.

Jack Russell Terrier

Trymowanie terierów jest zabiegiem usuwającym zalegający martwy włos podszerstkowy oraz włos okrywowy, dzięki czemu nowowyrastające włosy mogą odbywać proces wzrostu w sposób prawidłowy. W przypadku zaniechania regularnego trymowania jack russell teriera mogą wystąpić problemy skórne oraz znaczne pogorszenie kondycji okrywy włosowej.

 

Dla szczeniaków jack russell teriera oferujemy Pakiet Puppy Trim, w ramach którego dokonywana jest stopniowa i bezstresowa adaptacja młodego psa z nowym otoczeniem i czynnościami wykonywanymi w salonie strzyżenia psów Happy Dog.

wróć

Kontakt

sep
Gdańsk Południe
sep