Szkolenia groomingu

facebook

Szkolenia

Indywidualne kursy groomingu

 

Salon Happy Dog oferuje indywidualne kursy groomingu prowadzone w naszym salonie w Gdańsku. Dodatkowym atutem naszych kursów jest możliwość obserwowania codziennej pracy salonu groomerskiego, poznawanie ciekawych ras psów oraz podziwianie pięknych fryzur wykonywanych przez groomerów Happy Dog.

 

 

 

Doświadczona
KADRA
SZKOLENIOWA

Pracujemy na
NAJLEPSZYCH
KOSMETYKACH

 

INFORMACJE O KURSACH

Poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 

Dlaczego oferujecie tylko indywidualne lub 2-osobowe kursy groomingu?

 

Nauka groomingu, polegająca na stopniowym poznawaniu i opanowywaniu wiedzy, umiejętności oraz wykształcaniu zdolności manualnych wymaga dużego zaangażowania i pełnej uwagi zarówno od kursanta jak i od jego nauczyciela. W naszej opinii nauka indywiadualna lub jednoczesna nauka maksymalnie dwóch kursantów daje najlepsze efekty jeżeli chodzi o przyswajanie właściwych nawyków, jak i ćwiczenie umiejętności groomerskich maszynkowych i nożyczkowych. Indywidualny kurs groomingu to najlepszy wybór jeżeli zależy Ci na zintensyfikowaniu Twojej nauki i jak najszybszym osiągnięciu upragnionego rezultatu w postaci nabycia umiejętności i właściwego podejścia do groomingu.

 

Jak długo trwa kurs groomingu?

 

Kurs groomingu organizowany przez Happy Dog trwa 2 tygodnie: 4 dni w tygodniu po 9 godzin dziennie od godziny 9:00 do 18:00. Stawiamy na umiejętności praktyczne – dlatego od pierwszej godziny kursu pracujemy z psem. Informacje teoretyczne są przekazywane w trakcie trwania zajęć praktycznych. Łącznie oferujemy 72 godziny zajęć praktycznych.

 

 

INFORMACJE O KURSACH

Jaki jest koszt kursu?

 

Koszt kursu to 6000 zł. W koszt kursu wliczone są wszystkie materiały szkoleniowe oraz kawa i napoje. Wyżywienie nie jest wliczone w cenę kursu. Na życzenie kursanta możemy zorganizować wyżywienie pełne lub częściowe w formie cateringu. W miesiącach marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień oraz grudzień koszt indywidualnego kursu wynosi 9000 zł.

PROWADZĄCY KURSY

Kto prowadzi kurs groomingu?

 

Kurs groomingu prowadzą następujące osoby:

 

Lilia Shevchenko – groomerka, która pomimo młodego wieku posiada już 10-cio letnie doświadczenie. Posiada następujące osiągnięcia na konkursach groomerskich organizowanych przez cenioną European Grooming Association:

- 3 Miejsce - Klasa Championów - X Międzynarodowy Konkurs Masters Grooming Show, Bydgoszcz 09.2019,

- 1sze Miejsce - Kategoria Strzyżenie Komercyjne - Międzynarodowy Konkurs Masters Grooming Show, Warszawa 2018,

- 1sze Miejsce - Kategoria Spaniele i Setery - Międzynarodowy Konkurs Circle of Excellence, Siemianowice Śląskie 2018,

- 1sze Miejsce - Kategoria Spaniele i Setery - Międzynarodowy Konkurs Ukrainian Master Groom, Kijów 2019.

Ponadto Lilia posiada wieloletnie doświadczenie w wystawianiu psów rasy cocker spaniel amerykański na wystawach międzynarodowych w wielu krajach min. w Polsce, na Ukrainie, we Francji, Bułgarii, Holandii oraz Belgii.

PROWADZĄCY KURSY

Julia Jańczak – groomerka z 5-cio letnim doświadczeniem, która swoją przygodę z groomingiem rozpoczynała w Happy Dog. Julia nie zmarnowała tego czasu i jej ciężka praca zaowocowała wykształceniem solidnych podstaw, które w połączeniu z przywiązaniem do dokładności i dbałością o najmniejsze szczegóły zaowocowało tworzeniem bardzo dokładnych i efektownych fryzur.

Kontakt

sep
Gdańsk Południe
sep

Salon Happy Dog – Strzyżenie Psów w Gdańsku, Gdyni i Sopocie
Gdańsk, ul. Łódzka 50
Czynne od Poniedziałku do Piątku 8.30 - 20:00
Wygodny Darmowy Parking

Telefon:
+48669040860
Zapisy telefoniczne: Poniedziałek - Piątek 9:00 - 18:00

E-mail:
salon@happy-dog.com.pl

Rezerwacja
on-line
Rezerwacja natychmiastowa