facebook

Kurs groomerski

Indywidualne kursy groomingu

Salon Happy Dog oferuje indywidualne kursy groomingu prowadzone w naszym salonie w Gdańsku. Dodatkowym atutem naszych kursów jest możliwość obserwowania codziennej pracy salonu groomerskiego, poznawanie ciekawych ras psów oraz podziwianie pięknych fryzur wykonywanych przez groomerów Happy Dog.

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ):

Dlaczego oferujecie tylko indywidualne lub 2-osobowe kursy groomingu?

Nauka groomingu, polegająca na stopniowym poznawaniu i opanowywaniu wiedzy, umiejętności oraz wykształcaniu zdolności manualnych wymaga dużego zaangażowania i pełnej uwagi zarówno od kursanta jak i od jego nauczyciela. W naszej opinii nauka indywiadualna lub jednoczesna nauka maksymalnie dwóch kursantów daje najlepsze efekty jeżeli chodzi o przyswajanie właściwych nawyków, jak i ćwiczenie umiejętności groomerskich maszynkowych i nożyczkowych. Indywidualny kurs groomingu to najlepszy wybór jeżeli zależy Ci na zintensyfikowaniu Twojej nauki i jak najszybszym osiągnięciu upragnionego rezultatu w postaci nabycia umiejętności i właściwego podejścia do groomingu.

 

Doświadczona
KADRA
SZKOLENIOWA

Sprawdzony
PROGRAM
SZKOLENIA

 

INFORMACJE O KURSACH

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ):

Jak długo trwa kurs groomingu?

Kurs groomingu organizowany przez Happy Dog trwa 2 tygodnie: 4 dni w tygodniu po 9 i pół godziny dziennie od godziny 9:00 do 18:30. Stawiamy na umiejętności praktyczne – dlatego od pierwszej godziny kursu pracujemy z psem. Informacje teoretyczne są przekazywane w trakcie trwania zajęć praktycznych. Łącznie oferujemy ponad 100 godzin lekcyjnych zajęć praktycznych.

 

Co uczestnicy kursu otrzymają po szkoleniu groomerskim?

Happy Dog Gdańsk jest podmiotem wpisanym do ogólnopolskiego Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.22/00120/2020. W związku z tym, po szkoleniu groomerskim uczestnik otrzymuje od nas Zaświadczenie o ukończeniu Kursu Groomingu. Zaświadczenie wydawane jest na podstawie §6 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (DzU nr 31, poz.216). Ponadto uczestnik otrzymuje dyplom potwierdzający pozytywnego zaliczenie egzaminu ze strzyżenia komercyjnego psa rasy ozdobnej. Dodatkową korzyścią jest otrzymanie nielimitowanego czasowo doradztwa oraz pełnego zestawienia sprawdzonych narzędzi groomerskich niezbędnych do rozpoczęcia prowadzenia własnego salonu groomerskiego!

INFORMACJE O KURSACH

Jaki jest koszt kursu?

Koszt kursu to 6000 zł. Podana cena obowiązuje dla kursów w miesiącach: styczeń, luty, wrzesień, październik, listopad. W miesiącach: marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień oraz grudzień ze względu na letni sezon zwiększonego zapotrzebowania na usługi groomerskie koszt kursu wynosi 10000 zł. W koszt kursu wliczone są wszystkie materiały szkoleniowe oraz kawa i napoje. Wyżywienie nie jest wliczone w cenę kursu. Na życzenie kursanta możemy zorganizować wyżywienie pełne lub częściowe w formie cateringu.

 

Czy zaświadczenie ukończenia kursu strzyżenia psów trzeba odnawiać?

Nie ma koniczności odnawiania zaświadczenia o ukończeniu kursu. Jednak ze względu na fakt iż osiągnięcie wysokiego poziomu umiejętności w groomingu wymaga wieloletniego zwiększania swoich umiejętności wskazane jest regularne (minimum 1 raz w ciągu roku) uczestnictwo w kursach doszkalających lub specjalistycznych ze szczególnie interesujących danego groomera ras.

PROWADZĄCY KURSY

Kto prowadzi kurs groomingu?

 

Kurs groomingu prowadzą następujące osoby:

 

Lilia Shevchenko – groomerka, która pomimo młodego wieku posiada już 10-cio letnie doświadczenie. Posiada następujące osiągnięcia na konkursach groomerskich organizowanych przez cenioną European Grooming Association:

- 3 Miejsce - Klasa Championów - X Międzynarodowy Konkurs Masters Grooming Show, Bydgoszcz 09.2019,

- 1sze Miejsce - Kategoria Strzyżenie Komercyjne - Międzynarodowy Konkurs Masters Grooming Show, Warszawa 2018,

- 1sze Miejsce - Kategoria Spaniele i Setery - Międzynarodowy Konkurs Circle of Excellence, Siemianowice Śląskie 2018,

- 1sze Miejsce - Kategoria Spaniele i Setery - Międzynarodowy Konkurs Ukrainian Master Groom, Kijów 2019.

Ponadto Lilia posiada wieloletnie doświadczenie w wystawianiu psów rasy cocker spaniel amerykański na wystawach międzynarodowych w wielu krajach min. w Polsce, na Ukrainie, we Francji, Bułgarii, Holandii oraz Belgii.

PROWADZĄCY KURSY

Julia Jańczak – groomerka z 5-cio letnim doświadczeniem, która swoją przygodę z groomingiem rozpoczynała w Happy Dog. Julia nie zmarnowała tego czasu i jej ciężka praca zaowocowała wykształceniem solidnych podstaw, które w połączeniu z przywiązaniem do dokładności i dbałością o najmniejsze szczegóły zaowocowało tworzeniem bardzo dokładnych i efektownych fryzur.

Kontakt

sep
Gdańsk Południe
sep

Salon Happy Dog – Strzyżenie Psów w Gdańsku, Gdyni i Sopocie
Gdańsk, ul. Łódzka 50
Wygodny Darmowy Parking

Telefon:
+48669040860
Zapisy telefoniczne: 9:00 - 18:00

E-mail:
salon@happy-dog.com.pl

Rezerwacja
on-line
Rezerwacja natychmiastowa