Strzyżenie pudli

Pudle

Strzyżenie pudla jest zadaniem tylko dla doświadczonych groomerów. Profesjonalni groomerzy, którzy mają wiedzę i doświadczenie w zakresie strzyżenia i pielęgnacji pudli, mogą sprostać temu wyzwaniu i uzyskać spektakularny efekt w postaci pięknie ostrzyżonego pudla.

 

W Happy Dog specjalizujemy się w strzyżeniu pudli od rozmiaru toy przez pudle miniaturowe i średnie do pudli królewskich. Specjalistyczne strzyżenie pudli w Happy Dog jest wynikiem kilkuletniego doświadczenia opartego na posiadaniu i strzyżeniu pudli, które mieszkają razem z nami.

 

Pudle

 

Salon strzyżenia psów Happy Dog oferuje strzyżenie pudli królewskich połączone z kąpielą i suszeniem oraz wszystkimi niezbędnymi zabiegami kosmetycznymi jak podgalanie kufy, okolic ogona, czyszczenie uszu oraz skracanie pazurków.

 

Happy Dog świadczy również usługi strzyżenia i pielęgnacji pudli toy oraz mini. Dla pudli mini polecamy Pakiet Model obejmujący strzyżenie pudla bez użycia maszynki z użyciem nożyczek prostych i degażujących, kąpiel zwiększającą objętość fryzury oraz podgolenie kufy, łapek i okolic intymnych a także skracanie pazurków.

wróć

Kontakt

sep
Gdańsk Południe
sep