Strzyżenie shih-tzu w Happy Dog

Shih-tzu

Shih-tzu to jedna z trzech ras, które  najczęściej odwiedzają salon Happy Dog. Psy shih-tzu są najczęściej zauważalnie większe od yorków i maltańczyków oraz posiadają bardziej okazałą okrywę włosową, którą zawdzięczają swoim przodkom rasy lhasa apso.

 

Strzyżenie shih-tzu jest wyzwaniem również dla bardzo doświadczonych groomerów ze względu na długi i gęsty włos tworzący królewską szatę. Oprócz szaty zdobiącej tułów, w strzyżeniu shih-tzu ważny jest puszysty ogon przypominający pióropusz a także na obficie owłosiona głowa, z włosami opadającymi na oczy (o ile nie zostaną upięte) i gęstym włosem na brodzie tworzącym charakterystyczne wąsy. Duże doświadczenie naszych groomerów gwarantuje profesjonalne podejście do strzyżenia shih-tzu oraz uzyskanie atrakcyjnej fryzury.

Shih-tzu

Bogata szata wymaga regularnej i profesjonalnej pielęgnacji. Shih-tzu wymagają regularnego czesania, tym częstszego im dłuższy mają włos. Zalecamy wizytę na strzyżenie shih-tzu połączoną z kąpielą pielęgnacyjną nie rzadziej niż raz na 2 miesiące, maksymalnie 3. W ramach Pakietu Classic oferujemy: strzyżenie maszynką tułowia oraz modelowanie główki i łapek nożyczkami, kąpiel oczyszczającą, pielęgnację oczu i uszu oraz skracanie pazurków.

 

W Pakiecie Comfort do kąpieli używamy dodatkowo szamponu nawilżającego oraz nakładamy odżywkę ułatwiającą rozczesywanie i układanie włosa. W przypadku występowania kołtunków u Państwa shih-tzu polecamy Pakiet Max. Dla najbardziej wymagających, oferujemy Pakiet Model obejmujący pracę rzeźbiarską na szacie państwa ukochanego psa – dającą niesamowity efekt.

 

Oferowane przez nas pakiety zawierają niezbędne czynności kosmetyczne pozwalające na zachowanie zdrowia i urody Państwa ukochanego shih-tzu.

wróć

Kontakt

sep
Gdańsk Południe
sep