Strzyżenie sznaucera miniaturowego

Sznaucer miniaturowy

Sznaucer miniaturowy, którego sylwetka jest elementem logo salonów groomingu Happy Dog jest psem wymagającym specjalistycznej pielęgnacji.

 

Dla sznaucerów miniaturowych polecamy profesjonalne trymowanie połączone z kąpielą – dostępne w Pakiecie Trim Bath. Zalecamy korzystać z zabiegów trymowania połączonego z kąpielą nie rzadziej niż raz na trzy miesiące – tak aby uzyskać efekt kilku stopni wzrostu włosa. Rzadziej wykonywane zabiegi powodują zrównanie faz wzrostu większości okrywy włosowej co skutkuje większym ubytkiem okrywy po wykonanym trymowaniu.

 

Dla tych z Państwa, których pies był już strzyżony i wykonanie trymowania jest niemożliwe oferujemy profesjonalne strzyżenie i kąpiel w Pakiecie Classic oraz z dodatkową kuracją odżywiającą włos w Pakiecie Comfort.

Sznaucer miniaturowy

Zachęcamy również do odbycia pierwszej wizyty w salonie groomerskim Happy Dog ze szczeniakiem sznaucera miniaturowego. Dla szczeniaków przygotowaliśmy specjalny pakiet Puppy Trim – czyli bezstresową adaptację do zabiegów groomerskich i kosmetycznych uwzględniającą pierwsze trymowanie.

 

Oferowane przez nas pakiety zawierają niezbędne czynności kosmetyczne pozwalające na zachowanie zdrowia i świetnej kondycji Państwa sznaucera miniatury.

wróć

Kontakt

sep
Gdańsk Południe
sep